تبلیغات
سایت شخصی عباس عباسی قهرمانلو - مطالب شهریور 1395
اپیدمیولوژی برای همه

ویژه کنکور ارشد 1395

تاریخ:شنبه 13 شهریور 1395-11:09 ق.ظ

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و داوطلبان آزمون ارشد اپیدمیولوژیبه اطلاع شرکت کنندگان آزمون ارشد 95 می رساند که نتایج نهایی آزمون اعلام شد. 

لطفا شرکت کنندگان محترم اعلام وضعیت نمایند. 
نظرات() 

یادگیری بیشتر

تاریخ:چهارشنبه 3 شهریور 1395-03:21 ب.ظ

سلام 

دوستان و همراهان گرامی 
در نظر دارم ایده ای جدید را در سایت راه اندازی کنم. می خواهم برنامه ای با عنوان Book review در سایت داشته باشیم. به این ترتیب که کتاب معینی را برای مطالعه همگانی در نظر بگیریم و در طبق فصل بندی در پایان هر هفته در مورد ان بحث کنیم. مثلا کتاب بیاند را  انتخاب می کنیم و برای هفته اول مشخص می کنیم که فصل اول و دوم را بخوانیم. سپس در طول هفته و پایان آن در مورد جاهایی که در آن مشکل داریم یا نیاز به بحث دارد، در قسمت نظرات بحث و گفتگو می کنیم. فعلا این ایده را مطرح می کنم اما منتظر پیشنهادات هستم تا بپرورانیم و به عنوان راهکاری جدید برای آموزش از آن برای ارتقای سطح علمی خود استفاده کنیم. 
فعلا برای شروع شش کتاب را انتخاب کردیم که در قسمت نظر سنجی برای انتخاب اولین کتاب منتظر آرای بازدیدکنندگان هستیم. تا 20 شهریور نظر سنجی ادامه خواهد داشت و از یک مهر کتاب انتخاب شده برای book review شروع خواهد شد.  برای مشاهده کتب انتخاب شده به قسمت دانلود منابع مفید اپیدمیولوژی و آمار زیستی در همین سایت مراجعه کنید. 


گروه ویژه ای برای این امر در تلگرام تشکیل شد و در مدت سه روزه تعداد اعضا به 220 نفر رسید. امیدواریم در مطالعه نیز تمامی اعضا اهتمام تام داشته و در راستای توانمندسازی بیشتر قدم بردارند. برای عضویت در گروه مذکور، پیامی به آی دی تلگرام بنده ارسال نمایید. 
abbasighahramanloo@

منتظر دیدگاههای شما هستم. نظرات()