تبلیغات
سایت شخصی عباس عباسی قهرمانلو - مطالب فروردین 1395
اپیدمیولوژی برای همه

مصاحبه با رتبه سه دکتری اپیدمیولوژی 1394

تاریخ:شنبه 28 فروردین 1395-02:08 ب.ظ

 سلام و عرض ادب 
همانطور که برای آزمون ارشد با قبولین و رتبه های برتر مصاحبه کردیم با دوستانی که در آزمون دکتری 94 قبول شده اند مصاحبه ای را انجام می دهیم. این بار  مصاحبه  با دوست عزیزم جناب آقای یوسف علی محمدی می باشد. جالب است بدانید که بنده با ایشان در جلسه مصاحبه 1393 اولین بار دیدار داشته و آشنا شدم و همین آشنایی باب ایجاد دوستی صمیمی بین ما دو نفر گردید. قبولی ایشان خیلی برای بنده حایز اهمیت بود. امیدوارم همیشه موفق و موید باشد.  


ادامه مطلب


نظرات() 

خلاصه گزارش جهانی سلامت

تاریخ:جمعه 27 فروردین 1395-11:50 ب.ظ

سلام و درود خدمت دوستان گرامی 

داوطلبان دکتری همیشه از کثرت منابع شاکی هستند. برای درس نظام سلامت معمولا منابع خیلی زیادی توصیه می شود. خلاصه گزارش سازمان جهانی بهداشت 2000 را در این پست برایتان تدارک دیده ایم. این خلاصه 62 صفحه ای حاوی مهمترین نکات این گزارش است. امیدوارم  مورد استفاده دوستان عزیز قرار گرفته و برایشان مفید واقع شود. 

کانال رسمی آزمونهای اپیدمیولوژی :
    telegram.me/epid_abbasi 
نظرات() 

ادعای های مضحک و بی اساس

تاریخ:یکشنبه 15 فروردین 1395-01:27 ب.ظ

سلام و درود خدمت دوستان گرامی 
بارها در سایتهای مختلف دیده ام که برخی موسسات که در زمینه کنکورهای آزمایشی فعالیت می کنند، برخی ادعاهای "مضحک و بی اساس" دارند که نیاز دیدم در این باره توضیحاتی ارایه دهم:

ادامه مطلب


نظرات() 

داوطلبان آزمون ارشد اپیدمیولوژی 95

تاریخ:شنبه 14 فروردین 1395-10:35 ق.ظ

سلام 

به اطلاع داوطلبان عزیز می رساند که سازمان سنجش پزشکی فرصت دوباره ای  برای ثبت نام و ویرایش در پی نخواهد داشت. در ادامه مطلب این پست،   نکات مهم برای شما داوطلبان را عرض کرده ایم. انشالله به مرور این پست را به روز می کنیم. لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید


نظرات()